Aké druhy prírodného kameňa ponúkate? Aké formáty?

90 percent našej ponuky tvorí Kameň Andezit, ktorý sa vyznačuje svojou tvrdosťou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam v takej úrovni, že na materiál poskytujeme doživotnú záruku. Z andezitu ponúkame štiepaný obklad, dlažbu, nášľapné kamene, ale aj murovací formát kameňa. Spoluprácou priamo z oprávnenými ťažobnými spoločnosťami u nás aj v zahraničí vieme zabezpečiť výhodnú cenovú reláciu v patričnej kvalite. Skutočným cenovým trhákom v porovnaní s konkurenciou je ponuka pílených obkladov a dlažieb. Obklad z prírodnej skaly andezit pílime tak, že z prvého rezu neformátovaného kameňa odrežeme okraj ktorý sa využíva ako obklad Remienok. Zo zvyšku suroviny sa narežú a následne vykrátia pásiky o šírke 5, 8 alebo 10 cm. Surovinu mávame zvyčajne o hrúbke 1-3 cm čo dovoľuje prerezanie na polovicu čím dosiahneme 0,5 až 1,5 cm tenký, 5 krát pílený prírodný kamenný obklad. I keď je inštalácia o čosi zdĺhavejšia ako pri lepených Z spojoch efekt je neporovnateľne krajší, keďže tieto spoje týmto spôsobom realizácie nevytvoríte.

Máte v ponuke aj iný prírodný kameň ako andezit?

Našu ponuku sa snažíme priebežne rozširovať aj o iné druhy obkladov a dlažieb či už nákupov u výrobcov alebo úzkou spoluprácou s firmami vo vzdialenejších oblastiach Slovenska. Táto ponuka zahŕňa pílené obklady viacerých odtieňov Gréckeho prírodného kameňa Gneis o výške 7,5 cm ako aj pílený pieskovec či bridlicu. Tieto prírodné materiály vynikajú inými farebnými odtieňmi i keď tvrdosťou a kvalitou sú oproti andezitu výrazne pozadu.

Ako je to s dovozom?

Vieme zabezpečiť dovoz priamo k Vám domov aj s vykládkou tovaru. Dovoz nám zabezpečuje prepravca rôznymi dopravnými prostriedkami v závislosti od vzdialenosti, hmotnosti tovaru a časovej náročnosti klienta. Ak si napríklad klient objedná tovar v dostatočnom časovom predstihu tak vieme viacero prepráv zlúčiť a ušetriť náklady za dopravu.

Ponúkate aj realizácie projektov?

Naša spoločnosť sa zaoberá hlavne distribúciou vybraných kvalitných stavebných produktov, ktoré na trhu dlhodobo chýbali alebo boli predražené inými dodávateľmi, ale tým že spolupracujeme s rôznymi spoločnosťami vieme odporučiť overených realizátorov, takže nám neváhajte túto otázku adresovať až bude realizácia predo dvermi.