Firma DK produkt s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou overených stavebných materiálov, a to hlavne vchodových Dverí a obkladových materiálov z prírodného Kameňa. Vzhľadom k dlhoročným skúsenostiam sme okresali okruh ponúkaných produktov len na tie, ktoré Vám svojou kvalitou zabezpečia spokojnosť a dlhodobý úžitok. V našej ponuke nájdete ako prirodzenú prírodnú krásy tak aj pocit istoty a bezpečia. Stačí si len vybrať.

Našim cenou i kvalitou lákavou komoditou na trhu sú vchodové dvere.

Vchodové Dvere ako prvý vstupný bod budovy zosobňujú majiteľa domu… A či už vyberáte dvere do modernej stavby, alebo do stavby v tradičnom štýle, je nutné zohľadniť určité vlastnosti ako izolačné schopnosti, bezpečnosť, materiál a dizajn. Sortiment dverí na Slovensku je síce široký no v materiálovom prevedení a spôsobe povrchovej úpravy je DK produkt viac ako unikátny. Spôsob výroby i samotné konečné prevedenie Vás určite osloví ako množstvo spokojných zákazníkov, takže si už len stačí vybrať z naše ponuky. 

Firma DK produkt Vám ponúka prírodný kameň Andezit, ktorý ako stavebný materiál má množstvo nesporných výhod. Vďaka samotnej tvrdosti dokáže odolať vplyvom prírody bez akejkoľvek údržby aj niekoľko generácii.

V súčasnosti sa prírodný kameň stáva najžiadanejším stavebným materiálom aj preto, že príroda je nielen najlepším architektom, ale dokáže vytvoriť aj nestálejší produkt na skrášlenie vášho projektu.

Produkty z prírodného kameňa ako obklad, dlažba, či štiepaný kameň na murovanie suchých múrikov a výstavbu gabionových plotov Vám budú robiť radosť dlhodobo a nielen Vám ale i Vašim deťom. Uprednostníme preto krásu a dotyk prírody pred umelými materiálmi napodobňujúcimi niečo čo máme často i za porovnateľnú cenu na dosah ruky.